Ten produkt musisz mieć, jeśli chcesz zmienić swoją łazienkę w przytulny salon SPA.

Mydlane płatki kwiatów, do kąpieli

W gonitwie dnia codziennego niezmiernie ważne jest, by choć na chwilę się zatrzymać i poświęcić kilka chwil wyłącznie sobie. Może to być posłuchanie ulubionej piosenki, wypicie gorącej herbaty, krótki spacer… Na pewno każda z Nas mogłaby wymienić kilka czynności, dzięki którym odpoczywa, które pozwalają się wyciszyć i zrelaksować.

Wieczór spędzony w domu, odprężająca kąpiel w wannie pełnej piany, z płatkami kwiatów… brzmi kusząco, prawda?

Po długim, ciężkim dniu gorąca kąpiel jest idealnym pomysłem na odpoczynek zarówno dla ciała, jak i duszy. Podpowiemy Wam jak sprawić, aby z własnej łazienki uczynić przytulne miejsce. Miejsce, w którym nie tylko będziemy nakładały kolejny krem czy balsam, ale przede wszystkim poczujemy się bezpiecznie, zmysłowo, odzyskamy spokój i się zregenerujemy.

Produkt, który obowiązkowo powinien znaleźć się w łazience każdej z nas, to  konfetti mydlane, czyli mydlane płatki kwiatów.

konfetti-mydlane-serce-adkosmetyki

Konfetti mydlane – do czego go użyć:

  • wrzucone do wanny wypełnionej gorącą wodą utworzy cudowną pianę, w której z przyjemnością się zanurzysz,
  • rozrzucone  i unoszące się na wodzie lub na pianie mydlane płatki kwiatów sprawią, że poczujesz się zmysłowo i romantycznie,
  • konfetti mydlane to przecież … mydło, czyli możesz użyć go do umycia ciała. Po kąpieli odżyw swoją skórę ulubionym balsamem 🙂
  • kwiaty i płatki mydlane stanowią piękną dekorację każdej łazienki. Położone na umywalce, mydelniczce, ręcznikach, wśród bibelotów będą dodawały uroku.

konfetti-mydlane-adkosmetyki

Spraw, by Twoja łazienka stała się oazą. Niezwykłym miejscem. Prywatnym salonem SPA, w którym można zregenerować i odświeżyć ciało oraz dopieścić zmysły.
Tu znajdziesz konfetti mydlane -> KLIK

Teraz tylko zapal świece, włącz ukochaną muzykę, rozsyp płatki kwiatów w łazience. Delektuj się. Odpoczywaj 🙂

[zdjęcie główne: https://www.drweil.com ]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *