Ochrona przed potem i pielęgnacja okolic pach!

pielegnacja_twarzy_2

Słońce, ciepło, coraz większe temperatury są oznaką zbliżającego się lata. Jest to okres, gdy więcej uwagi przykładamy do pielęgnacji okolic pach oraz ochrony przed nieprzyjemnym zapachem potu.

 

Czy wybieramy byle jakie kosmetyki, czy też poszukujemy tych bezpiecznych i zdrowych a więc naturalnych?

Większość osób nie wie, że konserwanty czy aluminium, które często są składnikami różnego rodzaju dezodorantów, niekorzystnie wpływają na skórę. Zatykają pory, nie pozwalając skórze oddychać lub powodują podrażnienia naskórka.

Wybieraj świadomie i dokonuj mądrych decyzji dotyczących używanych przez ciebie i Twoją rodzinę kosmetyków. Wybierz naturalne dezodoranty pozbawione aluminium i soli aluminiowych, które zapewnią Twojej skórze troskliwą pielęgnację i ochronę przed potem. Odświeżający i przyjemny zapach będzie Ci towarzyszył przez cały dzień. W ofercie firmy Dermaflora znajdziemy także dezodoranty bezzapachowe. Dezodoranty marki Dermaflora są dostępne w wielu różnych wariantach do wyboru: z atomizerem, roll-on, gel-stick oraz deodorant-stic.

Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie! Preparaty nie pozostawiają plam i uczucia lepkości.

 

dermaflora1

 

Dezodoranty Dermaflora to naturalne kosmetyki chroniące przed nieprzyjemnym zapachem potu i bezpieczne bo pozbawione szkodliwych składników chemicznych takich jak parabeny, środki zapachowe, barwniki i aluminium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *