Wprowadzamy nową linię kosmetyków naturalnych Dermaflora Hydrolight

kolagen_morski

Głównym składnikiem produktów Dermaflora Hydrolight jest czysta woda o niskim poziomie deuteru, która ma niezwykłe właściwości nawilżające. Drugim istotnym składnikiem o działaniu nawilżającym jest kwas hialuronowy.

 

Zwiększa on zdolność do zatrzymywania wody, poprawia w ten sposób elastyczność skóry i wzmacniając jej zewnętrzne warstwy. Redukuje głębokość zmarszczek. Naturalne ceramidy przyczyniają się do wzmocnienia ochronnej warstwy skóry oraz poprawiają jej nawilżenie. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego o małym ciężarze cząsteczkowym oraz ceramidów i wody Hydro-Light stosowanie tych kosmetyków daje niepowtarzalny efekt dobrze nawilżonej skóry. Nie zawiera parabenów, wazeliny, silikonu.

 

Kosmetyki Dermaflora Hydrolight pomagają zachować piękno, młodość i zdrowie skóry, a dodatkowo nie wykazują reakcji alergicznych i sprawdzają się w pielęgnacji skóry każdego rodzaju bez względu na wiek.

 

box-6

 

To naturalne kosmetyki pozbawione barwników, parabenów, alkoholu i aluminium (dezodoranty). Preparaty już wkrótce będą dostępne w naszym sklepie internetowym. Można je też zakupić w wybranych drogeriach i aptekach.

Szczerze polecam!

Wasza Natura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *