Odprężająca kąpiel z płatkami kwiatów

kwiaty_mydlane_do_kapieli_1

Lubicie czasem po całym dniu pracy, będąc zmęczoną, wziąć relaksującą kąpiel? Kilkadziesiąt minut przyjemności spędzonych w wannie wypełnionej wodą i pachnącymi kwiatami to jest to, czego zmęczona, zapracowana kobieta potrzebuje najbardziej!

Taką kąpiel można przygotować w kilka chwil. Wystarczy zakupić w sklepie adkosmetyki przyjemnie pachnące kwiaty — wsypać je do wanny wypełnionej wodą i zapalić kilka świec i dać sobie około godzinki czasu tylko dla siebie!

Te kwiaty zmieniają zwykłą kąpiel w odprężającą i relaksującą. Niewiele kosztują, a dzięki nim możesz stworzyć wyjątkowe, wypełnione aromatami spa w zaciszu własnej łazienki.

kwiaty_mydlane_do_kapieli_2

Mydlane kwiaty koją zmysły dzięki wielu dostępnym wariantom. Są zestawy o szerokiej gamie kolorystycznej i zapachowej. Kwiaty te są zapakowane w ozdobne pudełka, dlatego mogą też być doskonałym pomysłem na prezent! Zwłaszcza kupione przez mężczyznę dla swojej kobiety.

Po takiej kąpieli będziesz zmysłowo pachnąca, odprężona i zrelaksowana.
Szczególnie polecamy zestawy kwiatów mydlanych:

 

kwiaty_mydlane_do_kapieli_3

Pachnące kwiaty mogą stanowić przyjemną dla oka i nosa ozdobę łazienki lub mieszkania. Można je ułożyć w kompozycji w mydelniczce lub w ozdobnym pojemniku. Wspaniale koją zmysły i relaksują użyte do aromatycznej i odprężającej kąpieli.

Wasza Natura!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *