TOP 23! Przegląd naturalnych mydeł Aleppo część 1

mydlo_aleppo

Aleppo to miasto w Syrii, w którym od setek lat wytwarzane były w 100% naturalne mydła Aleppo. Obecnie ze względu na działania wojenne wiele fabryk zostało przeniesionych do Francji, gdzie kontynuuje się produkcję mydeł w oparciu o tradycyjne receptury i metody. Podstawowymi składnikami tych wszechstronnych produktów kosmetycznych są naturalne oleje roślinne. Dzięki połączeniu tradycyjnego procesu produkcji z naturalnymi olejami sprawia, że są to najczystsze mydła organiczne na świecie.

 

W sklepie ADkosmetyki znalazłam aż 23 mydła Aleppo i postanowiłam się przyjrzeć każdemu z nich!

 

Mydło Aleppo z 5% zawartością oleju laurowego i certyfikatem Ecocert firmy Najjel to produkt naturalny i ekologiczny, który doskonale nawilża skórę. Wytwarzane jest wyłącznie ze składników naturalnych i ekologicznych, do których należy oliwa z oliwek oraz olej laurowy. Kosmetyk systematycznie używany do mycia skóry głęboko ją nawilża oraz eliminuje problem suchej skóry. To mydło doskonale sprawdzi się do pielęgnacji skóry z łuszczycą, egzemą i świądem, a nawet wówczas gdy są zranienia na skórze. Ma działanie antyseptyczne i wzmacniające barierę hydrolipidową naskórka. Wspaniale regeneruje skórę, idealnie sprawdzi się w pielęgnacji delikatnej skóry twarzy, dłoni i całego ciała.

 

Ten sam producent, firma Najjel tworzy również mydło Aleppo 100% oliwkowe, które doskonale nawilża i odżywia skórę. Aleppo Pure Olive wspaniale pielęgnuje ciało bez względu na rodzaj i kondycję skóry. Sprawdzi się w troskliwej pielęgnacji skóry problemowej i wrażliwej. Łagodzi suchą skórę i uzupełnia brakującą wilgoć w naskórku. Wspaniale regeneruje i odżywia skórę.

 

Mydło Aleppo z 12% zawartością oleju laurowego firmy Najjel składa się z oliwy z oliwek z dodatkiem oleju laurowego. Zapewnia troskliwą pielęgnację skóry, także tej problemowej i suchej. Szczególnie polecane osobom z poważnymi problemami skóry, do których należą AZS, łuszczyca, zapalenia skórne czy łuszczyca, a także osobom mającym rany, ropnie, odleżyny i blizny pooperacyjne. Poprawia kondycję naskórka, odżywia go i rewelacyjnie nawilża.

 

Opisane powyżej mydła nie są perfumowane i nie powodują alergii. Nie zawierają konserwantów, oleju palmowego, parabenów, ani żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Mydła Aleppo można kupić online: http://www.adkosmetyki.sklep.pl/category/?q=aleppo#t

 

mydlo_aleppo

 

Już wkrótce zaprezentuje kolejne wyjątkowe mydła Aleppo, które są szczególnie rekomendowane, np. do skóry naczynkowej, czy z oznakami starzenia się.

 

Naturalnie polecam!
Wasza Natura!

Page with Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *